Matracový chránič Tencel

Kód: 6411/180
Neohodnoceno
Značka: Pikolin
1 389 Kč 1 147,93 Kč bez DPH
Skladem
rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Nepropustný matracový chránič z velmi příjemného materiálu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pikolin matracový chránič Tencel

Matracový chránič a prostěradlo v jednom ze 100% lyocellu TENCEL® s Hyper prodyšnou membránou SmartSeal® z polyuretanu na rubu. Tato SmartSeal membrána je až 10 x prodyšnější než běžné PU membrány, proto lépe zajišťuje odpařování potu z lidského těla a díky tomu můžete spát bez pocitu pocení. Membrána se neshrnuje, je nepostřehnutelná a nevydává nepříjemné šustivé zvuky. Díky jemnosti materiálu je možné výrobek používat jako prostěradlo.Strany chrániče jsou také ze 100% žerzej s napínací gumou okolo celého obvodu. Chránič je Hyper prodyšný, avšak naprosto bezpečně brání průniku tekutin a mechanickému poškození matrace. Efektivní bariéra proti roztočům a plísním. Vhodný pro alergiky. Možnost praní do bílé na 95°C. Vhodné k použití jako chránič a prostěradlo v jednom.

Vlákno TENCEL se vyrábí z eukalyptového dřeva, ze stromů pěstovaných v trvale obnovovaných porostech. Odolává bakteriím a neutralizuje zápach. Vyniká vysokou absorpční schopností, která je až 7x vyšší, než u bavlny.

 OEKO-TEX - certifikát na proti roztočovou funkci membrány - testy zaručující, že výrobek neobsahuje žádné dráždivé a škodlivé látky a membrána plní deklarovanou funkci. (testováno v textilních zkušebních ústavech Hohenstein Intitute Německo a AITEX Španělsko).

Výrobek byl certifikován systémem zdravotní nezávadnosti OEKO-TEX. Dále byl úspěšně laboratorně testován na účinnost protiroztočové funkce membrány. Polyuretanová membrána neobsahuje ftaláty ani chlor, je recyklovatelná. Vyrobeno ve Španělsku.

×

Splátková kalkulačka ESSOX