Elektrický mlžný difuzér Cercle+náplň Intenzivní třpyt

Kód: 6206
Neohodnoceno
2 299 Kč 1 900 Kč bez DPH
Skladem

Dárková sada obsahuje elektrický aroma difuzér Cercle na dálkové ovládání produkující jemný mlžný opar a 475 ml náplně do elektrického difuzéru s vůní Intenzivní třpyt, vše od vyhlášené francouzské parfumérské značky Maison Berger Paris. Elegantní řešení pro rychlé, pohodlné a bezpečné provonění vašeho domova.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrický mlžný difuzér Cercle+náplň Intenzivní třpyt

Elektrický mlžný difuzér Cercle představuje nový způsob parfumace. Potěší nejen vaše čichové buňky, ale i zkrášlí interiér vašeho domova díky promyšlenému designu a možnosti podsvícení. Během chvilky navodí příjemnou atmosféru, a to zcela bezpečně bez přítomnosti plamene pomocí delikátně parfémované zvlhčující mlhy. Mlžný difuzér z kolekce potěší nejen vaše čichové buňky, je to i překrásný dekorativní objekt. Kovový válec v saténové barvě champagne je dekorován drobnými průhledy, z nichž vyzařuje tlumené světlo, které umocňuje zážitek z vašeho aroma rituálu a navozuje příjemnou hřejivou atmosféru. 

Elektrický mlžný difuzér Cercle – rychle provoní, snadno se ovládá

Použití difuzéru je velice snadné. Po zapojení do elektrické zásuvky nebo USB portu stačí nalít do zásobníku difuzéru již připravenou náplň s interiérovým parfémem a poté manuálně nebo dálkovým ovladačem zapnout přístroj. Odpadá nutnost míchat vonné oleje s vodou a tím i mizí riziko špatného dávkování. Umožňuje různé nastavení provonění včetně podsvícení difuzéru. Používejte výhradně speciální náplně Maison Berger Paris pro elektrické mlžné difuzéry. Prosím, nezaměňujte je s náplněmi do katalytických lamp či "tyčinkových" difuzérů. Nepřidávejte do směsi vodu ani vonné oleje či esence. Parfémované náplně do elektrických difuzérů Maison Berger Paris jsou připravené pro jejich okamžité použití. Jejich další výhodou je ošetření pomocí reverzní osmózy, které prodlužuje životnost přístroje.

 

 • Krásný designový objekt, který zároveň provoní a lehce nasvítí místnost
 • Vhodné i pro aromaterapeutické vůně s přidanými esenciálními oleji
 • Bezpečné použití díky použití předpřipravených náplní Maison Berger Paris
 • Intuitivní ovládání pomocí ovladače nebo tlačítek na spodní straně přístroje
 • Vhodný pro použití v místnostech do 30 m2
 • Napájení z elektrické zásuvky 220 V nebo USB
 • Rozměry difuzéru: výška 15 cm, průměr 10 cm, objem 80 ml = 7h difúze
 • Na výběr mnoho interiérových parfémů včetně těch s esenciálními oleji
 • Nutno používat pouze náplně pro elektrické difuzéry Maison Berger Paris

Možnosti nastavení difuzéru:

 • Parfumace: on/off, programovatelný čas vypnutí difúze po 30, 60 nebo 120 minutách
 • Intenzita provonění: kontinuální rozprašování, přerušované po 15 vteřinách, bez difúze
 • Nastavení osvětlení difuzéru: intenzivní/tlumené světlo, efekt hořící svíčky, vypnuté světlo

Jak elektrický difuzér Maison Berger Paris funguje?

Keramický piezo kámen v něm umístěný se vlivem elektrického proudu rozvibruje velmi vysokou rychlostí a pomocí ultrazvuku se následně oddělují mikroskopické částice interiérového parfému. Tím vzniká jemná, studená mlhovina lehčí než vzduch. Vazbou negativně nabitých iontů přítomných v mlhovině s pozitivně nabitými volnými radikály v ovzduší dochází k velmi rychlému rozptýlení vonných složek do okolí difuzéru. Výhodou takovéto studené difúze je zachování vlastnosti esenciálních olejů. Elektrické difuzéry Maison Berger Paris jsou tak vhodné i pro aromaterapeutické využití

Náplň do elektrického difuzéru Intenzivní třpyt, 475 ml = 40 hodin difúze

Vůně, která vás povznese a dobře naladí, ideální pro slavnostní příležitosti, jako jsou Vánoce nebo posezení s přáteli. Na počátku vůně naladí vaše chuťové buňky vysokými tóny plnými živé citrusové vůně z kůry grepu. Posléze vás začne lákat středními květinovými tóny růží a konvalinek s elegantními příslibem pačuli. A jako třešničku na dortu si pro vás ve svém závěru schovává vůni fialek, pižma a šampaňského vína. 

Tóny parfému Intenzivní třpyt

 • Hlava: grepfruit
 • Srdce: pačuli, růže, konvalinka
 • Základ: fialka, pižmo, šampaňské

O značce Maison Berger Paris

Značka Maison Berger Paris sídlící v samém srdci Normandie je vyhlášená pro své designové katalytické lampy aroma difuzéry. V jejím rozšiřujícím se sortimentu najdete také vonné svíčky difuzéry do auta. Historie této 100% francouzské značky sahá až do roku 1898, kdy francouzský lékárník Maurice Berger vyrobil první katalytickou lampu pro čištění nemocničních sálů. Lampa Berger byla posléze pro svůj inovativní proces čištění vzduchu patentována. Koncept lampy byl v mezičase inovován a dnes nabízí kromě dekorativní funkce především jedinečné možnosti čištění vzduchu a zároveň i provonění domácností. Maison Berger Paris dosahuje se svými katalytickými lampami mezinárodních úspěchů. Kvůli oblibě široké veřejnosti exportuje do více než 50 světových zemí.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bytové vůně-Maison Berger Paris
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg