Náplň do katalytické lampy Intenzivní koření 500ml

Kód: 6089
Novinka Vystaveno
Neohodnoceno
390 Kč 322,31 Kč bez DPH
skladem 1 kus

Parfém pro katalytické lampy Maison Berger Paris s orientální hřejivou a dřevitou vůní. Hlavu parfému tvoří tóny pomerančového květu, zázvoru a kardamomu, které pozvolna přechází v srdce parfému s vůni šafránu a růže. V základu parfému pak doznívá výrazné aroma pačuli, vanilky a cedrového dřeva.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náplň do katalytické lampy Intenzivní koření 500ml

Výrazná, kořenitá vůně, která evokuje imaginární sen, směs koření hřejivého jako slunce v Mezopotámii a rozkvetlých růží s jemným dotykem vzácných dřev a výrazného pačuli, navozující luxusní atmosféru. 
Vrchní tóny kombinují aromatický kardamom s květinovou vůní pomeračnového květu a jiskřivého zázvoru, jež pozvolna přecházejí ve střední tóny s výraznými tóny šafránu doplněné o květinové noty růží. Nízké tóny pak tvoří výrazné pačuli s vanilkou a dotykem cedrového dřeva.

Tóny parfému Intenzivní koření

  • Hlava: zazvor, kardamom, pomerančový květ
  • Srdce: růže, šafrán, kůže
  • Základ: pačuli, vanilka, cedrové dřevo
  • Interiérový parfém Maison Berger Paris pro katalytické lampy
  • Vznikl na základě spolupráce s mistry parfuméry z města Grasse
  • Objem náplně 500 ml umožňuje 20 hodin difuze = 80 hodin provonění
  • Skládá se z vody, isopropylalkoholu a vonných složek
  • Určen pouze pro patentovaný katalytický systém Maison Berger Paris
  • Náplně do lamp jsou pro zajištění bezpečnosti testovány nezávislou laboratoří
  • Vybírat můžete z několika desítek druhů vůní

 

Od mistrů parfumérů:
V řecké mytologii bůh Hermes během hry nešťastně smrtelně zranil jednoho ze svých přátel, 3 kapky krve raněného Croca dopadly na zem, kde z nich vykvetly překrásné fialové květy a staly se tak symbolem vzkříšení a věčného života - tato květina dostala jméno po zraněném nešťastníkovi - Crocus (krokus). Květy rozkvétají během jediného dne a sklízejí se za svítání. Poté jsou 3 červené tyčinky pečlivě odděleny od zbytku květu a usušeny. Pro náročnost sklizně je šafrán přezdíván "červené" zlato.

 

Vůně parfému se skládá ze tří vrstev: hlavy, srdce a základu. Postupně se rozvíjí a mění v čase. Je to dáno zastoupením jednotlivých ingrediencí v parfému, které se uvolňují postupně. Nejprve ucítíte vysoké tóny parfému (hlava), posléze střední tóny (srdce) a jako poslední se rozvíjí nízké tóny (základ parfému). U levných lineárních vůní cítíte stále stejnou ingredienci. Kvalitní nelineární interiérové parfémy Maison Berger Paris se na rozdíl od nich rozvíjejí stejnoměrně a vyváženě ve třech fázích. Navíc lze jejich intenzitu dle potřeby upravit ředěním za pomoci Neutrální náplně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bytové vůně-Maison Berger Paris
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg