Vonná svíčka Graphique Prosluněný ylang

Kód: 1785
Vystaveno
1 hodnocení
665 Kč 549,59 Kč bez DPH
Skladem

Ručně odlévaná svíčka z rostlinného vosku a bavlněným knotem z dílny francouzského výrobce Parfum Berger.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parfum Berger Graphique svíčka Prosluněný Ylang

Pusťte do svého domova atmosféru letní dovolené díky svíčce Prosluněný Ylang, která voní stejně jako čerstvě rozkvetlé květy Tiaré. Jemná a elegantní květinová vůně s decentním aroma čerstvého kokosu vykouzlí úsměv na tváři nejen vám ale také vašim nejbližším.

Dopřejte si vysokou kvalitu a krásně provoněnou domácnost díky svíčkám od francouzské značky Parfum Berger. Nechte svůj dům naplnit opojnou vůní a kouzlem plamínku díky ručně odlévaným svíčkám, jejíchž vosk je 100% rostlinného původu. Rovnoměrné rozprostření parfému skrz vosk zaručuje to, že vonná složka je již součástí voskové hmoty.

A jak vlastně poznáte správnou koncentraci vonných látek? Jednoduše tak, že svíčka voní, i když není zapálená. Ze svíček z rostlinných vosků se při hoření neuvolňují škodlivé látky na rozdíl od svíček z parafínu. Hoření bez nadbytečných zplodin a kouře je podpořeno čistě bavlněným knotem.

Řada Graphique

Oživte interiér vašeho domova díky svíčkám, které jsou inspirovány kouzlem nejoblíbenějších vůní Parfum Berger. Nebojte se v srdci vašeho domova rozpoutat jakoukoliv atmosféru dle vaší momentální nálady. 

  • Přibližná doba hoření 35 hodin

Doplňkové parametry

Kategorie: Bytové vůně-Maison Berger Paris
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg