Náplň do katalytické lampy-prosluněný ylang 500ml

Kód: 4075
Vystaveno
Neohodnoceno
390 Kč 322,31 Kč bez DPH
skladem 1 kus

Parfém pro katalytické lampy Maison Berger Paris s exotickou květinové vůně Tiaré a kanangy vonné..

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náplň do katalytické lampy-prosluněný ylang 500ml

 

Interiérová vůně Prosluněný Ylang váš domov přivede do vonného nebe plného slunce, písečné pláže a smyslné vanilky. Pokud chcete, aby váš domov voněl jako letní slunný den, je pro vás parfém Prosluněný Ylang to pravé! Pro smyslnou ovocnou vůni vašeho domova.

Hlava (vrchní tóny) parfému seskládají z jasného slunečného květu Tiaré z polynésie, zaobleného jejím smyslným oranžovým květem. Srdce (střední tóny) této vůně představuje kombinace květiny Ylang Ylang (kananga vonná) a kokosového ořechu prohřátého na slunci. Tuto krásnou kombinaci doplní snad jedině vanilka s jemnými dřevitými tóny.

Od mistrů parfumérů:
Ylang Ylang (Kananga vonná) v Indonésii jinak známý jako vzácný květ pochází z jihovýchodní Asie, přesněji z Filipín. Tento strom je po druhém roce prořezáván, protože čím více částí je ořezáno, tím více bude produkovat květů. Samotný květ je ve tvaru velkých pomyslných hvězd, které se seskupují do klasů. Kananga vonná má aromatické květy, které připomínají vůni jasmínu a bílých květů hyacintu. Jejich vůně je krémová, exotická a připomíná Monoi (vonný olej Tiaré)

Doplňkové parametry

Kategorie: Náplně do katalytických lamp
Hmotnost: 0.5 kg