Štach Postel ADONIS - DUB / přírodní 180x200cm

Kód: GFS00466A2
Akce Vystaveno
3 hodnocení
Značka: Štach
17 094 Kč –19 %
Adonis dub 2 900x600
17 094 Kč –19 % 13 790 Kč
Objednáno

Štach Postel ADONIS - DUB / přírodní

Jednoduchá a elegantní dřevěná postel ADONIS je masivní postel z rostlého tvrdého dřeva DUB. Její konstrukce je díky pevným spojům a kvalitním výběrem dřeva velmi pevná a masivní. Výška lehací plochy je min. 52-60 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postel ADONIS - DUB

Jednoduchá a elegantní dřevěná postel ADONIS je masivní postel z rostlého tvrdého dřeva DUB. Její konstrukce je díky pevným spojům a kvalitním výběrem dřeva velmi pevná a masivní. Výška lehací plochy je min. 56 cm.

Rozměr - 160x200, 180x200

Provedení dřeva - DUB / přírodní

Rozměry postele
  • Rozměr postele: 180 x 200cm (celkový rozměr: 208 x 196 x 95 cm)
  • Rozměr postele: 160 x 200cm (celkový rozměr: 208 x 176 x 95 cm) 
  • Výška čela postele: 95 cm 

Cena nezahrnuje matrace a rošty.

V NAŠÍ NABÍDCE NALEZNETE I NOČNÍ STOLKY K TÉTO POSTELI

Obecný popis výrobku:

Dřevěná postel ADONIS

Jednoduchá a elegantní dřevěná postel ADONIS je jednou ze 3 novinek, které nabízejí maximální kavlitu materiálu a spojů za skvělou cenu. ADONIS je moderní lůžko s mohutnou kostrou a jemným designem. Postel ADONIS splňuje vysoké nároky na kvalitu materiálu a zároveň na estetiku. Prioritou naší výroby je kvalitní vstupní materiál, což je v případě dřevěných postelí prvotřídní vzduchosuché dřevo BUK nebo DUB. Masivní dřevo velmi šetrně sušíme přirozeným sušením v hráních 2-3 roky a dosušujeme v sušárnách do správných hodnot. Zpracování a provedení postele je velmi nadstandardní, to zaručuje maximální stálost dřeva. Tato postel je plnohodnotný kus masivního nábytku a nezklame i toho nejnáročnějšího zákazníka. Tato postel bude ozdobou každé moderní ložnice a hlavně Vám bude postel skvěle sloužit desítky let. 

Pod lůžkem je dostatečný prostor pro pohodlný úklid, ale také pro případný výsuvný úložný prostor "DUP MARION". Ten si můžete zvolit buď pouze ve variantě výsuvného jednoho DUP zepředu nebo dvou DUP pod každou polovinou lůžka samostatně.

Feng Shui design

Postel ADONIS má moderní  plné provedení čela s pevným rámem, který vám bude vytvářet pevný životní rámec a oporu při regeneraci během spánku. Stejně jako Země, tak i NOC je představitelem Jinu. JINová energie je jednou z nejdůležitějších priorit během spánku a regenerace. Všechny hrany jsou příjemně zaobleny a vytváří i takto potřebný Jinový prvek v ložnici. Díky velkému vzdušnému prostoru pod lůžkem neumožňuje při zachování volného a čistého prostoru pod lůžkem stagnaci energie. 

PROVEDENÍ

Postel ADONIS je vyrobena z pečlivě vybraného masivního tvrdého dřeva – BUK a DUB. Používáme pouze rostlý masiv bez jakýchkoliv napodobenin dřeva, kde klademe veliký důraz na kvalitu textury dřeva. Tyto dřeviny lze kromě přírodního odstínu dřeva dále mořit do odstínu BÍLÁ, OLŠE, TŘEŠEŇ, TABÁK, OŘECH, WENGE apod. Postel standardně vyrábíme v rozměrech 90x200, 140x200, 160x200, 180x200, ovšem je možno vyrobit na zakázku i variantu 120x200 a nebo i atypické provedení délky (např. 220 cm).  Výška lehací plochy je min.52 cm (dle výšky použité matrace).

LAMELOVÉ ROŠTY

Postel nabízíme standartně bez roštů, nicméně nabízíme k lůžku širokou škálu vysoce kvalitních lamelových roštů klasických: BODYFIX, DYNAMIC, ELASTIC a nebo luxusní lamelové rošty "EUKALYPT" vyrobené z velmi pevného „eukalyptového dřeva“, kde povrch lamel je pokryt vrstvou přírodního korku. Korek velmi příznivě pomáhá k odstranění geopatogenních zón a také brání samovolnému posunu matrací. Jedná se o lamelové rošty JANTAR, TYRKYS, SMARAGD, RUBÍN. Všechny typy lamelových roštů vyrábíme a dodáváme v provedení PEVNÉ- bez polohování, HLAVA- s polohováním hlavové části roštu, HLAVA / NOHY- s polohování jak hlavové tak nožní části roštu v 5-ti relaxačních polohách. Můžeme nabídnout i luxusní motorový rošt (DYNAMIC MOT, ELASTIC-28 MOT, ELASTIC-42 MOT ) s dálkovým ovládáním.

Postel ADONIS je český výrobek z dílny "STACH", který vyniká svou mohutnou masivní konstrukcí z rostlého dřeva, s pevností a stálostí celé GENERACE. Ba co víc, tato postel nebude sloužit jen vám, ale díky své pevnosti ji užijí i další generace po vás!!! Snažíme se vyvíjet a vyrábět postele nadstandardní, spolehlivé, bytelné a luxusní.
Doplňkové parametry

Kategorie: Postele
Hmotnost: 60 kg