Alutapo Creatop Lite zahradní stůl

Kód: 84
Neohodnoceno
Značka: MWH
11 763 Kč
903 alutapo creatop lite zahradni stul
11 763 Kč 7 999 Kč
Skladem

Zahradní stůl s hliníkovým rámem a skleněnou deskou Creatop lite.

Akční cena,omezené množství!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Alutapo Creatop lite zahradní stůl.

Stůl Alutapo není výjimečný jen svým designem, kdy se skleněná deska jakoby vznáší nad hliníkovým rámem, ale je i skvěle praktický.

Unikátní skleněná deska Creatop lite je odlita z velmi odolného bezpečnostního skla silného 8 mm, které je odolné vůči poškrábání a snadno se udržuje.

Stůl lze výškově seřídit pro vyrovnání nerovného podkladu.

Barevná kombinace tmavě šedého rámu a šedě zabarveného skla působí nesmírně elegantně.

Tip:elegantní stůl Alutapo se skvěle doplňuje s nábytkem z řady Ferios.

Rozměry(d x š x v):160x95x74cm

Hmotnost:39kg

Čištění a údržba hliníkového nábytku

 

Hliník
Pro čištění nábytku z hliníkupostačí opláchnutí čistou vodou, v případě většího znečištění stačí použít měkkou houbičku nebo kartáček v kombinaci s mýdlovou vodou. Abyste zabránili vzniku vápenatých usazenin nebo skvrn, doporučujeme po každém vyčištění utřít povrch suchým hadříkem. Nepoužívejte žádné abraziva, agresivní chemikálie jako aceton (odlakovač na nehty), čisticí prostředky na bázi chlóru a ostré předměty. Drobné oděrky není nutné speciálně ošetřovat, protože hliníková kostra nerezaví.

U skleněných desek stolu je možno používat běžné přípravky na skleněné povrchy, u kompozitových a dalších desek stačí použít vodu, popř. vodu s mýdlem a houbičku nebo měkčí kartáč.

 

Textilen
Materiál čistěte teplou vodou popřípadě teplou vodou s mýdlem. Na čištění použijte houbičku nebo kartáč s jemnějším vlasem. Abyste zabránili vzniku skvrn (třeba po mýdlu) je dobré po vyčištění umýt povrch čistou vodou a nechat uschnout. Nepoužívejte agresivní chemické látky (aceton, čisticí prostředky na bázi chlóru atp.) a ostré předměty. Dále se prosím vyhněte užití napařovacích přístrojů, které by mohly tkaninu poškodit vlivem nadměrného tepla.

 

 

 

 

Všechny produkty značky MWH splňují evropské normy EN 581-1, EN 581-2 a EN 581-3, vyjádřené certifikací TÜ, GS nebo speciální certifikací pro vysoko zátěžové gastronomické provozy. Takové produkty jsou pro zákazníka zárukou bezpečnosti, jak z hlediska použitých materiálů, tak i bezpečných tvarů nábytku a jsou rovněž zárukou vysoké kvality zpracování. Společnost MWH je vybavena největším testovacím a laboratorním centrem vůbec a veškeré produkty, materiály a komponenty procházejí také více než stovkou vlastních interních testů – chemických, zátěžových i odolnostních. I proto představují produkty MWH naprostou špičku mezi zahradním nábytkem.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: stoly a stolky
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 40 kg
materiál: Hliník