Aktuality

Týden zdravého spánku

10. - 18. května 2019

 

TRÁPÍ VÁS BOLAVÁ ZÁDA,
vyhřezlá ploténka nebo skřípnutý nerv?

Přijďte se poradit, jak zdravě spát!

Dovolujeme si Vás pozvat na velmi výjimečnou akci Týden zdravého spánku,
která se uskuteční v prodejně Ložnice Jičín ve dnech 10. – 20. května 2019

Odborníci na zdravý spánek Vám představí unikátní
světový patent na bolesti zad – matrace Magnistretch.

Po dobu trvání akce nakoupíte matrace Magniflex za speciální ceny.

ZDARMA vám matrace přivezeme a postele smontujeme.

zena-magnistretch_patented

 

Uvolňuje páteř
během spánku

Matrace z kolekce Magnistretch využívají tlaku lidského těla na matraci a při zatížení se dvě zóny matrace roztahují opačným směrem. Tím v průběhu spánku jemně natahují páteř a umožňují regeneraci jednotlivých meziobratlových plotének a zádového svalstva, uvolňují skřípnuté nervy, zpomalují proces sesedání páteře a zlepšují krevní oběh. Spánek na této matraci má podobný účinek jako 30 minut intenzivního strečinku.

Patentovaný 
KOMFORT

Tento unikátní systém rehabilitace a aktivní regenerace je exkluzivním patentem společnosti Magniflex a byl vyvinut ve spolupráci s univerzitou v Zaragoze. Mimořádné vlastnosti matrace Magnistretch potvrzuje i Americká asociace chiropraktiků.

Otevírací doba v době trvání akce

TÝDEN ZDRAVÉHO SPÁNKU:

PO-PÁ  9.00-18.00
SO        9.00-12:00

 

Polštář zdarma

Polštář zdarma k matraci se zdravotním certifikátem Medical Device Class 1.

K matraci se zdravotním certifikátem Medical Device Class 1 (tedy k matraci se sníženou sazbou DPH 15%) a ke kolekci Magnistretch si může zákazník v termínu od 1.7. 2018 do 30. 8. 2018 vybrat polštář zdarma dle níže uvedených podmínek.

Přehled matrací se zdravotním certifikátem je ZDE

KOLEKCE RELAXSAN
Ke každé zakoupené matraci se zdravotní certifikací obdrží zákazník zdarma anatomický polštář Medicare dle vlastního výběru. Akce se vztahuje na tyto produkty:

relaxsan_polstar

KOLEKCE SUPREMO, ARMONIA, TOSCANA, MAGNISTRETCH A DOLCE VITA Ke každé zakoupené matraci se zdravotní certifikací nebo ke kolekci Magnistretch obdrží zákazník zdarma anatomický polštář Classico, Geomemory nebo Magnigel dle vlastního výběru. Akce se vztahuje na tyto produkty: 


ostatni_polstar

Podmínky akce: Matrace od šíře 150 cm jsou počítány jako 2 kusy, tudíž má zákazník nárok na 2 kusy polštářů dle vlastního výběru. Nemusí jít o dva shodné polštáře a je možné polštáře kombinovat (např. 1x wave a 1x standard).