Orgonit

Orgonit je energetický zářič, generuje univerzální životní energii – orgon, známý také jako životní síla, čchi neboli prána.

Orgonit přetváří negativní energii na pozitivní. Působí velmi dobře proti elektrosmogu a dokáže odstínit i vliv geopatogenních zón.

Orgonit působí vždy a všude. Ať tomu věříte nebo ne. Ať jeho energii cítíte nebo ne. Vždy pracuje na zlepšení a vyčištění energie kolem nás. Ve svém okolí působí na květiny, domácí mazlíčky a samozřejmě lidi. První použití orgonitu může být pro citlivější jedince velmi silné, někteří doslova pociťují příval energie a následné velmi silné pulzování.

Orgonit velmi efektivně odčerpává negativní energii a nahrazuje ji pozitivní. Je možné ho přikládat na bolestivá místa po těle, tiší všechny bolesti, harmonizuje a zklidňuje. Při harmonizaci čaker se orgonit postupně přikládá na jednotlivá energetická místa a nechá se chvilku „působit“. Ucítíte vždy jemné šimrání, pocit hřejivého tepla a příval hebké energie.

V každé místnosti by mělo být po orgonitu v každém rohu, každý elektrospotřebič by měl mít svůj vlastní malý orgonitek. Vhodné místo je také v ložnici, orgonity zajišťují intenzivní léčení během spánku, kdy se vědomě nebráníme a přinesou nám klidnější spaní, více snů a ráno mnohem více energie.
Čím větší orgonit, tím větší dosah. Velikost 6x6cm má dosah asi 5 metrů. Pro osobní použití (do kapsy) stačí malý orgonit v podobě např. krystalu nebo oválku.

Orgonit je díky svému složení samočisticí a samonabíjecí a neztrácí ze své síly. Čím více ho používáte, tím lépe se na něj naladíte a tím lépe bude fungovat.

Působení orgonitu je vědecky prokázáno, jedná se o objev Dr. Wilhelma Reicha z první poloviny 20.století.

Orgonit je směs pryskyřice, kovových (hliníkových, měděných, mosazných, bronzových nebo železných) špon nebo kousků stříbra a zlata, drahých kamenů a hlavně křišťálu a šungitu. Polodrahokamy pak vybírám podle jejich účinku nebo klidně podle barvy, která je příjemná na pohled. Uspořádáním do tvaru pyramidy se účinek ještě umocní.

Každý orgonit tvořím ručně a s láskou. Vkládám do něj svoje pocity, nálady a energii.

 

Vždy se snažím o oku lahodící dojem z orgonitu. A pokud nevěříte v jeho sílu, radujte se alespoň z jeho krásy.

Mějte vždy na paměti, že použití orgonitu není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že na sobě cítíte příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte buď svého praktického lékaře, popř. příslušného ambulantního specialistu! 

7 položek celkem
Orgonit lebka-karneol,lapis lazuli-8x7x10cm
Vystaveno
818,18 Kč bez DPH
990 Kč
7113
Orgonit lebka-lapis lazuli,karneol-7x8x10cm
Vystaveno
818,18 Kč bez DPH
990 Kč
7116
Orgonitová pyramida-12x12cm-ametyst, křišťál
Vystaveno
1 644,63 Kč bez DPH
1 990 Kč
7421
Orgonitová pyramida-granát 5,5x5,5cm
Vystaveno
322,31 Kč bez DPH
390 Kč
7365
Orgonitová pyramida-chalcedon, růženín-4,5x5cm
Vystaveno
322,31 Kč bez DPH
390 Kč
7424
Orgonitová pyramida-jaspis-5x5cm
Vystaveno
322,31 Kč bez DPH
390 Kč
7107
Orgonitová pyramida-obsidián, magnezit-14x14cm
Vystaveno
1 644,63 Kč bez DPH
1 990 Kč
7418
×

Splátková kalkulačka ESSOX