Matrace Amundsen 80x200x26cm VÝPRODEJ

Kód: 7380
Neohodnoceno
Značka: Tropico
9 350 Kč –50 %
Matrace  Amundsen 80x200x26cm VÝPRODEJ
9 350 Kč –50 % 4 675 Kč 4 174,11 Kč bez DPH
skladem 1 kus

VÝPRODEJ Z EXPOZICE-1 KUS  zkušební matrace

Dovoz pouze v okolí Jičína nebo vlastní odvoz.

Česká matrace vyšší tuhosti s vlnovým jádrem a volitelnou výškou. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Matrace  Amundsen 

Česká matrace vyšší tuhosti s unikátním vlnovým jádrem, které kombinuje pěny různých tuhostí ve vlnách. Díky tomu má matrace perfektní ortopedické vlastnosti. Stranu Hard (tyrkysová) tvoří masivní deska (5cm) ze studené pěny, která dává matraci optimální tuhost a pružnost. Strana Soft (oranžová) se 7mi zónovou profilací a provzdušníjícími kanálky, které mění v matraci vzduch během Vašeho spánku. Střední část, která napodobuje naši páteř je složena z pěn Flexi o různých tuhostech. Potah TENCEL s CNC prošitím je snímatelný a pratelný na 60° C. Pro jeho snazší praní je vyrobený ze dvou částí. Vhodné uložení na všechny typy lamelových roštů.

zaruka-5Záruka na matraci je 5 let.
vyska-26Výška matrace je 26 cm.
test-80Každý typ matrace je podroben náročným mechanickým testům, které stimulují její běžné každodenní použití. Tato matrace byla              testována 80.000x.
nosnost-135Matrace je optimalizovaná pro zátěž do 135 kg.
tuhost-4Matrace má vysokou tuhost, je vhodná pro vyšší váhové kategorie, nebo osobám požadující tužší lůžko.
tuhost-3-5Matrace vyšší tuhosti.
zony-7Ložná plocha matrace je pro maximální možný komfort a ortopedické vlastnosti rozdělena do anatomických zón(různé tuhosti a              profilace pěn dle různých zatížení v jednotlivých oblastech).
         7 anatomických zón
spine-protectorAnatomická zónová konstrukce s technologií SpineProtector, navrženou ve spolupráci s ortopedy zajištuje dokonalý komfort                    spánku a podporu a ochranu páteře.
 
partneriMatrace má různou tuhost ložných ploch. Díky konstrukci je vhodná jak pro muže, tak pro ženy. Navíc s minimálním rizikem, že                zvolíte špatnou tuhost. Partneři tak mají stejně vysoké matrace, avšak dle individuálních potřeb.
alergiciMatrace je vhodná pro alergiky.
 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: MATRACE
Hmotnost: 12 kg
×

Splátková kalkulačka ESSOX