Softissimo

 

Slovenský výrobce Softissimo šije od roku 2011 dokonale jemné
přikrývky 2v1, povlečení na polštáře a přikrývky, prostěradla, víceúčelové válce a na vyžádání i jiné produkty.

V jednotlivých výrobcích si můžete vybrat nejkvalitnější materiály z jednotlivých
druhů. V případě zájmu o jinou než standardní velikost nám napište. Není problém ušít jakoukoli velikost.

 

Čím jsou charakteristické výrobky Softissimo?

#1 FUNKČNÍ

Ve výběru materiálů zohledňujeme roční období a konečné využití. Na léto používáme látky, které chladí, v zimě naopak. Používáme materiály, které jsou lehké a ty, které se vyznačují vynikajícími termoregulačními vlastnostmi.

#2 KVALITNÍ

Vybíráme ty nejkvalitnější materiály z jednotlivých druhů. Máme k dispozici nejmodernější a nejlehčí výplně. Abychom promítly do našich výrobků nejnovější trendy z hlediska technologií a dekorů, navštěvujeme veletrhy a výstavy v celé Evropě.

#3 PRAKTICKÉ

Mezi našimi výrobky najdete jedinečné přikrývky 2v1, které není potřeba povlékat. Jsou lehké a můžete si navrhnout jejich kvalitu, barvu, dekor a hřejivost podle vlastních představ a potřeb. Všechny naše výrobky jsou hlavně užitkové; jsou určeny ke každodennímu použití a lze je prát v pračce a sušit v sušičce.

#4 ORIGINÁLNÍ

Široká paleta barev a vzorů je předpokladem velkého počtu kombinací. Jedinečným přístupem se zrodí originál. S námi máte možnost navrhnout si přikrývku, která vyhovuje délkou vašemu partnerovi, prostěradlo, která sedí na vaši postel "jako ulitá" a přehoz, který se líbí právě vám.

×

Splátková kalkulačka ESSOX