Jak vyzrát na pocení během spánku.

Jak vyzrát na pocení během spánku.

Nyní během letních měsíců je toto téma velmi aktuální. Někdo s pocením nemá problémy, ale pokud během léta noční teploty neklesají pod 20°C a nemáte možnost ložnici klimatizovat(což také není ze zdravotního hlediska úplně ideální),hledá úlevu od tepla skoro každý.

Na spaní volte pouze lehkou přikrývku nebo prostěradlo, pokud máte potřebu se přikrýt.

Nemáte-li s tím problém, spěte nazí. Tak tělo nejlépe dokáže regulovat tělesnou teplotu a jako bonus Vás nebude nikde nic škrtit.

Pokud už nic nepomáhá, je zde materiál zvaný,,outlast“. Jde o materiál vyvinutý NASA pro potřeby astronautů v kosmu. Vyniká svou aktivní termoregulační schopností a skutečně výborně funguje. Pokud dojde během spánku k přehřívání, teplo je odváděno od těla a akumulováno v miniaturních mikrokapslích uložených ve tkanině. Funguje na principu fázové změny. Termokapsle jsou naplněny speciálním voskem, který mění skupenství z kapalného na pevné při teplotě 36-38°C. Miliony termokapslí akumulují odebrané teplo z přehřívajícího se těla a opět ho navrací, když se tělo ochlazuje.

Štěstí má ten, kdo si pořídil matrace, které mají Outlast již v potahu. Ale ani ostatní nejsou bez možnosti pořídit si do své postele termoregulaci.

V nabídce máme termoregulační prostěradla i povlaky na polštáře. Stačí jen vyzkoušet u nás na prodejně v Jičíně.

Přejeme Vám krásné léto.

Vaše Ložnice Jičín

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení